KOLEKCJA GUARDIAS

Kolekcja toreb guardias to torby prozdrowotne. W skład kolekcji wchodzą torby męskie – guardian i mayor guardian oraz torby damskie – guardia i guardia de seda.

Nazwa kolekcji to z hiszpańskiego „strażnicy”, gdyż owe torby stają na straży naszego zdrowia.

Jednym z założeń kolekcji toreb guardias było noszenie ich blisko ciała, by nie przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu, o niewielkich rozmiarach, a także, by mogły zawsze znaleźć się w zasięgu ręki.

Jak wiadomo przedmiotem, bez którego w dzisiejszych czasach trudno jest się obejść to telefon komórkowy, dlatego torby guardias są zaprojektowane z myślą przenoszenia właśnie tego przedmiotu.

Skoro telefon jest właściwie nieodstępującym nas na krok towarzyszem, warto zastanowić się nad tym jaki wpływ na nas wywiera.

Telefony do prawidłowego funkcjonowania wykorzystują promieniowanie elektromagnetyczne.

Zewnętrzne pole elektromagnetyczne wpływa na zdrowie człowieka w zależności od natężenia i częstotliwości pola. A długotrwałe oddziaływanie pola elektromagnetycznego, nawet o najmniejszej wartości powoduje negatywne skutki wynikające z reakcji biologicznych, które z czasem mogą okazać się niebezpieczne i widoczne w osłabieniu organizmu. [adr.com.pl]

W torbach kolekcji guardias zastosowano specjalny materiał – ADR TEX, który służy jako osłona danego obszaru przed działaniem zewnętrznego pola elektromagnetycznego.

Materiał ADR TEX został stworzony w technologii, która okazała się przełomem w dziedzinie ekranowania pola elektromagnetycznego, gdyż oprócz ekranowania, także pochłania szkodliwe częstotliwości.