SKÓRA NATURALNA

Skóra jest surowcem całkowicie naturalnym, dlatego posiada unikalne cechy, jak zróżnicowana struktura, wytrzymałość i elastyczność, dzięki czemu będzie nam służyć na lata.
Skóry wykorzystywane w produktach a si to przede wszystkim wysokiej jakości skóry z włoskich garbarni garbowane roślinnie.
Skóra naturalna jest produktem, który w pełni poddaje się recyklingowi. Dzięki wykorzystaniu skóry zwierzęcej do galanterii skórzanej, unikamy odpadów w przemyśle mięsnym.

ADR®TEX

ADR®TEX jest tkaniną ekranującą pole elektromagnetyczne, która nie wymaga uziemienia.
Do ekranowania wykorzystano metodę opracowaną przez polskiego naukowca i wynalazcę – Stanisława Wosińskiego – Technologię ADR (zakładka Technologia ADR) ,w której absorpcję dielektryczną kompozytu (układu wielofazowego) można dopasować do żądanego zakresu częstotliwości ekranowania.
ADR®TEX zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym emitowanym przez urządzenia telekomunikacyjne, takie jak telefony komórkowe, anteny stacji bazowych (2G GSM/GPRS, 3G UMTS/HSPA, 4G LTE, 5G), TV cyfrowa, radary, itp. Chroni nas
również przed polem elektrycznym wytwarzanym przez kable oraz urządzenia elektryczne i  elektroniczne. [adr.com.pl]

DREWNO

Wzbogacając produkty o elementy drewniane, piękną drewnianą grafikę możemy zabierać wszędzie ze sobą. Wykorzystywane drewno pochodzi i z gorących tropików i z przydomowego ogródka. Każdy kawałek drewna począwszy od wycięcia, szlifowania, polerowania i olejowania powstaje w pracowni a si.

KAMIEŃ

Natura jest niezwykle dekoracyjna. Całą gamę faktur, wzorów, kolorów, temperatur, niepowtarzającą się trójwymiarową grafikę możemy odkryć w minerałach, skałach i kamieniach. Dlaczego więc nie mają pojawić się także torbach a si?

SZKŁO

To nieorganiczny materiał amorficzny, doskonale znany, a kryjący w sobie cały wachlarz zastosowań. Podziw szklanych witraży, efekt przenikających się kolorowych przeźroczystości – niczym filtry sprawił by nadać temu efektowi ważne miejsce w produkcji toreb; to małe, szklane witraże oprawione w skórę naturalną – breloczki z logiem firmy.

LEN / JEDWAB

Do produkcji podszewek i worków do przechowywania toreb i akcesoriów skórzanych idealna jest tkanina lniana, gdyż dzięki niej skórzane produkty mogą oddychać, len ma działanie antybakteryjne, antyalergiczne, jest odporny na tarcie i rozciąganie, nie elektryzuje się i jest niezwykle przewiewny.
Zaś szlachetny materiał jakim jest jedwab wykorzystywany do stylowych i delikatnych dodatków, zadziwia delikatnością i lekkością, jest bardzo miły w dotyku, a w połączeniu ze skórzanym welurem, produkt a si zyskuje doskonałą jakość.