a si to studio projektowe stworzone w Opolu przez Angelikę Skrzipczyk.

Główną ideą marki jest tworzenie produktów wychodzących naprzeciw potrzebom. Kreowanie wzorów modowych, jest uwarunkowane przyczyną i chęcią poznania, doświadczania.

Proponowane produkty są oparte na naturalnych surowcach takich jak skóra, kamień, drewno oraz w miarę potrzeb, wzbogacone także o nowe i innowacyjne materiały.

Podziw i zachwyt naturą, doświadczenie jej cech i struktury – wszystko po to, by stworzyć obiekt funkcjonalny, by te piękno mogło zostać z nami na dłużej.

Studio a si zajmuje się projektowaniem i produkcją toreb męskich i damskich, a także modowych dodatków. Ze względu na cechy wykorzystywanych naturalnych surowców, każdy obiekt jest niepowtarzalny i oryginalny. Dlatego użytkownik produktu a si może być pewny, że nosi rzecz unikatową i jedyną w swoim rodzaju.

Produkty a si to nie tylko modowe projekty, ale także reakcja na problemy dzisiejszego, pędzącego świata, a co za tym idzie chęć zatroszczenia się o zdrowie człowieka. Prozdrowotna moda to jedno z głównych zadań jakie chce podjąć marka a si.

Koncepcja tego założenia to kontynuacja projektu dyplomowego na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego wrocławskiej ASP.

Głównym problemem projektowym było stworzenie zastępczej kieszeni dla mężczyzn, w formie torby, na najważniejsze przedmioty.
W męskich kieszeniach najczęściej znajdziemy telefon komórkowy, który w dodatku wręcz przylega do ciała.

Zamysł męskiej torby to oczywiście wygoda i styl, ale także ochrona, nie tylko przedmiotu, który przechowuje, lecz także właściciela.
Stąd pomysł na torby, które strzegą zdrowia zarówno mężczyzn jak i kobiet poprzez ograniczenie promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez telefony komórkowe.

Tak powstała specjalna kolekcja toreb guardias, w skład której wchodzą torby damskie i męskie, stworzone z myślą o ludziach ceniących nie tylko wygodę i styl, lecz także własne zdrowie.

Każda torba z kolekcji guardias jest wzbogacona o materiał wykonany w technologii ADR opracowanej przez polskiego naukowca i wynalazcę – dr inż. Stanisława Wosińskiego.